SPOND cashback til klubben

Støtt oss med å linke klubbens Spond til deg: Klikk her

Spond Cashback er en rask og enkel måte å få inn penger til klubben

Når et medlem handler hos en av våre partnere får gruppen en prosentandel av kjøpesummen. Gruppen kan bruke pengene til å kjøpe nytt utstyr, finansiere turer eller hva som helst annet som gruppen din behøver.
5% Cashback
5% Cashback
5% Cashback
2% Cashback
400,- Cashback

Det er superenkelt å komme i gang med Cashback

  • Enkelt å komme i gang

    Hvis dere allerede har en gruppe i Spond kan administrator aktivere Cashback med kun ett trykk. Hvis dere ikke bruker Spond fra før så er det bare å last ned appen på mobil eller registrere deg på PC og lage en gruppe.

  • Alle kan bidra

    Alt medlemmer trenger å gjøre er å legge inn bankkontonummer i Spond. Gruppen får da penger hver gang medlemmer handler.